Domy jednorodzinne

Domy jednorodzinne to ekonomika budowy, ekonomika użytkowania, współczesna i naturalna stylistyka, pewność rozwiązań, zgodność z oczekiwaniami klienta.

Domy jednorodzinne projektujemy zawsze wg wymogów klienta i zasad które pozwalają na minimalizację kosztów tak budowy jak i użytkowania.

Uzyskujemy ten efekt stosując zwartą bryłę budynku. Podobnie rozmieszczając okna i drzwi kierujemy się nasłonecznieniem dbając zarówno o maksymalne światło zimą jak i walcząc z przegrzewaniem latem.

Również dobór materiałów konstrukcyjnych i systemów grzewczych pozwala na utrzymanie komfortu cieplnego niezależnie od pór roku.

Nie zapominamy nigdy o wyglądzie budynku tak na zewnątrz jak i we wnętrzach, dbając o indywidualny wyraz, harmonię z otoczeniem jak i preferencje stylistyczne zamawiającego.

Efekty widzicie Państwo na załączonych zdjęciach i wizualizacjach.

1. Projekt domu z elewacją drewnianą
jednokondygnacyjny

Projekt domu w konstrukcji szkieletowej. Budynek o elewacji drewnianej idealnie wpisuje się tradycyjne budownictwo. Bryła jest zwarta, parterowa z gankami po obu stronach budynku. Na planie znalazły się dwa pokoje i obszerny, słoneczny salon.
Powierzchnia użytkowa łącznie: 62,65m2

2. Projekt domu z elewacją drewnianą dwukondygnacyjny

Projekt domu w konstrukcji szkieletowej. Budynek o elewacji drewnianej idealnie wpisuje się wiejski krajobraz. Bryła jest malowniczo rozrzeźbiona z werandą, gankiem wejściowym oraz lukarną w dachu. Część dzienna zlokalizowana w parterze, natomiast na piętrze znajduje się część sypialna.
Powierzchnia użytkowa łącznie: 120,95m2

Powierzchnia użytkowa parteru: 70,83m2

Powierzchnia użytkowa poddasza: 50,12m2

3. Projekt domu z elewacją drewnianą
dwukondygnacyjny

Projekt domu w konstrukcji szkieletowej. Budynek o elewacji drewnianej idealnie wpisuje się wiejski krajobraz. Bryła jest zwarta, dach dwuspadowy z jednej strony opuszcza się niemal do wysokości gruntu. Na wejściu znajduje się zadaszenie na słupach. Część dzienna zlokalizowana w parterze, natomiast na piętrze znajduje się część sypialna. Garaż w bryle budynku.
Powierzchnia użytkowa łącznie: 211,10m2

Powierzchnia użytkowa parteru: 123,92m2

Powierzchnia użytkowa poddasza: 87,18m2

4. Projekt domu w konstrukcji tradycyjnej murowany

Projekt domu w konstrukcji tradycyjnej murowanej. Budynek na rzucie litery ?L?. Na wejściu znajdują się duże reprezentacyjne schody. Duże pomieszczenia oraz stonowana bryła nadaje projektowi cechy niedużej willi.
Powierzchnia użytkowa parteru: 161,94m2

Powierzchnia użytkowa poddasza: 171,89m2

Powierzchnia użytkowa łącznie: 333,83m2

5. Projekt domu w konstrukcji tradycyjnej murowany

Projekt domu w konstrukcji tradycyjnej murowanej. Budynek o zwartej bryle z garażem w zabudowie. Dach czterospadowy, nawiązujący do stylu dworkowego. Duże pomieszczenia oraz obszerne schody tworzą reprezentacyjne wnętrza.
Powierzchnia użytkowa parteru: 160,64m2

Powierzchnia użytkowa poddasza: 129,86m2

Powierzchnia użytkowa łącznie: 290,50m2

 

elewacja 1
elewacja 3
elewacje 2
elewacje 4
rzut parteru
rzut piętra
 

6. Projekt domu

7. Projekt domu

8. Projekt domu

9. Projekt domu

10. Projekt domu 

11. Projekt domu

12. Projekt domu